"Dogadaj się ze swoim kilkulatkiem" - opinie kursantek

To kurs transformujący życie! No olśnienie. (...) Jakby mi ktoś z barków zrzucił kamienie. Poczułam, że to jest to, bo serce mocno zabiło i oczy napełniły łzami. Ten kurs to jedna z najlepszych rzeczy jaką zrobiłam dla siebie, aby stać się lepszą wersją siebie - a wiem, że to zaowocuje lepszymi relacjami nie tylko z moją dwulatką, ale także z drugim starszym dzieckiem. Dziękuję. <3

Sylwia

Sylwia

To najlepszy kurs w jakim brałam udział. Masa przykładów, tak dużo, że naprawdę zrozumiałam jak zastosować teorię. I prowadząca z poczuciem humoru mówiąca "po ludzku" a nie jak wykładowca. Plakaty do wydruku i złote pytania macierzyństwa - The best!

Kasia

Kasia

Dziękuję Ci niesamowicie za ten kurs! Pozwolił mi on lepiej zrozumieć w jaki sposób "działa" moje dziecko, skąd biorą się nasze problemy, oraz jakich narzędzi mogę używać, aby było nam wszystkim łatwiej w życiu.

Beata

Beata

To wiedza niezbędna dla wszystkich świadomych rodziców. Mam burzę w mózgu. Czuję, jakby mi ktoś odsłonił wielką kotarę, która do tej pory wszystko przysłaniała i pokazał, że świat wygląda zupełnie inaczej, niż myślałam.

Paulina

Paulina

Super rewelacja. Zdecydowanie najlepiej wydane pieniądze ever! Uczestnicząc w kursie, zapraszamy Cię jakby do swojego domu, a Ty nam towarzyszysz. Mam takie poczucie, że nie jestem sama, słuchając codziennie Twojego głosu. To jest dla mnie bardzo duże wsparcie.

Aga

Aga

Dziękuję, fantastyczny kurs! To jest coś innego niż przeczytanie jakiejś książki o wychowaniu. Będę wracać do tych materiałów z kursu. Pamela otworzyłaś mi oczy na wiele spraw!

Ilona

Ilona

Kopalnia wiedzy! Spokojnie ten kurs mógłby się nazywać “dogadaj się ze swoim dzieckiem”, bo jako mama starszych dzieci również się w nim odnalazłam. Wiedza zawarta w kursie jest uniwersalna.

Justyna

Justyna

Ten kurs zaserwował mi wstrząs mózgu... Mam wiele do przemyślenia i wdrożenia w życie. Pracy nad zmianą mojego myślenia i podejścia.

Edyta

Edyta

Pamela, dziękuję Ci za to co robisz! Słuchając Cię czuję jakbym przerabiała intensywny kurs terapii dla mam 😉 bombardujesz pozytywną energią, dajesz nadzieję, i tak wiele rozumiesz…

Joanna

Joanna

Nie żałuję ani złotóweczki!!! Nawet ostatnio pomyślałam "Ta kobieta wzięła za mało pieniędzy za taki ogrom przekazanej wiedzy!". Uwielbiam jak do mnie mówisz. Pomalutku wdrażam Twoje metody, męża też edukuję 🙂 najważniejsze, że zaczął odpuszczać młodej ♥ i sam wyluzował. Na pewno będę wracać do lekcji, żeby się wryło wszystko w pamięć, bo teraz zachłystuję się wiedzą i nie mogę się doczekać kolejnych tematów. Bardzo często, jak słucham co mówisz, myślę sobie "rety! To takie proste!".

Katarzyna

Katarzyna

To szkolenie jest megadobre! Jestem w szoku, bo o tych tematach już dużo wiem i nie spodziewałam się, że tyle się jeszcze mogę dowiedzieć. Zbierasz to w taki sposób, że otwiera to we mnie różne rzeczy, jestem mega zaskoczona, jak wysoki jest poziom tego przekazu. Nie spodziewałam się, że będzie tak głęboka praca! Mam ładne kilka książek na koncie, ale okazuje się, że książka a Twoje mini-wykłady i ćwiczenia na kartach pracy to zupełnie co innego. Jest dopiero tydzień, od kiedy kurs się zaczął, a ja naprawdę czuję zmianę w relacji. Naprawiasz mi tym szkoleniem coś, co mi się wcześniej zepsuło w trakcie adaptowania córki do przedszkola, kiedy się trochę pogubiłam. Pomagasz mi znowu uwierzyć w to, że ja znam moje dziecko najlepiej. Zdecydowanie są to treści pełne empowermentu!

Ola

Ola